top of page

PORTFOLIO - Piotr Urban

fotografia-slubna-zdjecia-slubne-sesja-slub-lodz-fotograf-piotr-urban-2022-154.jpg

Zdjęcia ślubne pokazują początek wspólnej drogi Młodej Pary. To wspaniała pamiątka na przyszłość. Każda plenerowa sesja ślubna to niepowtarzalne emocje i ciekawe miejsca, które utrwalam na zdjęciach. Zobacz przykładowe zdjęcia z sesji ślubnej w moim wykonaniu.

2046-portfolio-PiotrUrbanpl-fotografia-slubna-okolicznosciowa-chrzest-sesje-plenerowe-rodz

Reportaż z Komunii Świętej

to podniosłe chwile w kościele i sesja plenerowa z najbliższymi. Zapisane momenty w kadrze na zdjęciach komunijnych, to doskonała pamiątka na przyszłość Waszego dziecka.

Obejrzyj moje reportaże z uroczystości 1 Komunii Świętej.

Polewanie główki dziecka trzymanego przez ojca w trakcie chrztu świętego w kościele.

Chrzest Święty to pierwszy ważny dzień w życiu Twojego dziecka. Zatrzymaj na pamiątkowych zdjęciach niezwykłe chwile, podniosły klimat rodzinnego świętowania Chrztu świętego dziecka. Zobacz jak wygląda ten radosny dzień okiem profesjonalnego fotografa.

urbanpiotr-fotografia-fotograf-lifestyle-sesje-plenerowe-rodzinne-narzeczenskie-zdjeciowe-

Podczas sesji narzeczeńskiej, zapisuję

w kadrze aparatu Wasze wspólne chwile, uśmiechy, czuły dotyk i szczęście z bycia razem. Sesja narzeczeńska jest świetnym pomysłem na oryginalną pamiątkę w formie zdjęć lub np. fotoobrazu dla Was, ale może też być super prezentem

dla rodziców.

6-inna-perspektywa-love-lifestyle-sesja-rodzinna-fotograf-piotrurbanpl-Lodz-fotografia-slu

Podczas sesji lifestyle niemal niewidoczny zapisuję w kadrze aparatu Wasze wspólne chwile, uśmiechy, czuły dotyk i szczęście z bycia razem. Obejrzyj naturalne, bez sztucznego pozowania zdjęcia rodzinne oraz fotografie z sesji wizerunkowych i biznesowych.

sesja-ślubna-zakochani-panna-młoda-rozmyte tło-fotografia ślubna-piotrurban_resize.jpg

Najciekawsze i naturalne sesje plenerowe. Poznajcie moje sesje ślubne w plenerze. Niepowtarzalne emocje i ciekawe miejsca, które utrwalam na zdjęciach.

bottom of page